Kontakt
  • ul. Szczecińska 2, Szczecinek
Opis atrakcji
Wymagany czas to około 1 godzina.
Wymagany czas to około 1 godzina.

Aqua Park w Szczecinku wiele daje mieszkańcom, jak i turystom - ma rozwiązanie dla spragnionych aktywności wodnych i sportowych, dla szukających ciszy i spokoju oraz dla rodziń z dziećmi.

Jedną z wielu ciekawych atrakcji parku jest basen rekreacyjny z dyszami dennymi, kaskadami wodnymi i biczami szkockimi do masażu. Relaks można przedłużyć w jacuzzi, saunie fińskiej, tężni solankowej, bądź na masującym fotelu. Spragnieni ruchu mogą skorzystać z zajęć gimnastyki, zumby, czy aerobiku. Dodatkowo - poza pływalnią, ale w ramach kompleksu sportowego - istnieje możliwość skorzystania z kortów tenisowych, kortów do badmintona lub stołów ping-pongowych oraz ścieżek wspinaczkowych. Po aktywnościach można skorzystać ze strefy masażu oraz spa.

Aqua Park znajduje się przy kompleksie sportowym Ośrodka Sportu i Rekreacji, przy którym można zaparkować samochód. Park znajduje się nad jeziorem Trzesiecko - w bardzo atrakcyjnej części miasta.

Może ci się to przydać: noclegi Szczecinek
Mapa
mapa turystyczna (GPS 53.69698, 16.69677)
Google mapy (nawigacja)
Brak komentarzy. Możesz dodać komentarz lub załadować zdjęcia tej atrakcji.
Noclegi
Booking.com

Najbliższe atrakcje turystyczne po okolicy Aqua Park w Szczecinku

1.2 km
Park Miejski wzdłuż jez. Trzesiecko
Inne atrakcje

Park i jezioro w Szczecinku

Park Miejski wzdłuż jez. Trzesiecko jest zlokalizowany w granicach administracyjnych Szczecinka, w województwie zachodniopomorskim.

Park jes...

Szczecinek
1.6 km
Muzeum Regionalne w Szczecinku
Muzea i historia

Poznaj historię Szczecinka

Muzeum Regionalne w Szczecinku to miejsce, w którym zwiedzający mają możliwość poznania historii miasta i regionu na podstawie zgromadzonych z...

Szczecinek
14.8 km
Park Owadów „Owadogigant”
Inne atrakcje

Park Owadogigant to idealne miejsce na spędzenie niedzielnego popołudnia. Kompleks został stworzony głównie z myślą o młodym pokoleniu. Na dzieci czeka tutaj kilkanaście ...

Wieś Lubnica